साउन १३ पश्चिम् नवलपरासी 

पश्चिम् नवलपरासीको सुनवलमा रहेको पराजुली फार्मेसीमा सुगर , थायराईड र हर्मोन संबंधित विशेष उपचार साउन १५ र १६ गते गरिने भएको छ ।

काठमाडौका ह्याम्स र मेट्रो अस्पतालमा कार्यरत डाक्टर बिनय भट्टराई द्वारा २ दिने उपचार गरिने पराजुली फार्मेसीका संचालक जगन्नाथ पराजुली ले जानकारी दिनु भएको छ ।

बिगत २५ बर्ष देखि सेवा दिदै आएको फार्मेसी मा सम्पुर्ण रोगको उपचार हुने गर्दछ छिमेकी रास्ट्र भारत लगायत पश्चिम् नवलपरासी ,पाल्पा, गुल्मी ,अर्घाखाँची, रुपन्देही, कपिलवस्तु, दाङ, साथै पुर्व नवलपरासी का बिरामी आएर स्वास्थ्य लाभ लिई राख्नु भएको छ ।

सुगर थायराईड तथा हर्मोन रोग विशेषज्ञ इन्डोक्राईनोलोजिस्ट डाक्टर सङ परिक्षण गर्न काठमाडौ नै जानू पर्ने थियो बिगत दुइ बर्ष देखि यो सेवा सुनवलमा सुरु भएको हुदा सुगर र थायराईड का बिरामी हरुलाई धेरै सहज भएको छ । यो सेवा नवलपरासी मै एक मात्र फार्मेसी रहेको संचालक बताउनु हुन्छ ।